Василь Лазарович

Василь Лазарович

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Васили Лазарович в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Василь Лазарович.
Василь Васильович Лазарович (*5 серпня 1981, с. Баня-Березів, Косівський район, Івано-Франківська область, УРСР) — сучасний український співак.

Співак відзначається приємним голосом — «оксамитовий» бас–баритон

З біографії

Василь Васильович Лазарович народився 5 серпня 1981 року в селі Баня-Березові Косівського району Івано-Франківської області.

Тато — столяр, мати — вишивальниця.

Навчався у Прикарпатському національному університеті ім. Стефаника, отримав диплом вокаліста (2002). Станом на початок 2010 року навчається на 5-му курсі Національної музичної академії України ім. Чайковського (вступив у 2005 році).

Професійні навички здобував виступами на весіллях, у клубах та ресторанах.

Перша відносна популярність прийшла, коли зіграв роль Олександра ІІ в нашумілому (натепер єдиному) мюзиклі «Екватор» в Київській опереті.

Відтоді кар’єра отримала розвиток:
у 2004 році — протягом року був у Білорусі солістом відомого оркестру під керівництвом Михайла Фінберга; виступив на конкурсі «Слов’янський базар» (м. Вітебськ, Білорусь);
у 2007 році — 9-е місце на конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі (Латвія).
[ред.]
Євробачення

На участь у Євробаченні-2010 від України претендували 58 виконавців, з яких журі Національної телекомпанії України (НТКУ) обрало 31 півфіналіста, з числа яких визначило 15 фіналістів. За словами Президента НТКУ Василя Ілащука було вирішено, «щоб не створювати ажіотажу навколо конкурсу Євробачення», обрати представника шляхом внутрішнього голосування. Відтак, 29 грудня 2009 року Перший національний після ухвали художньої ради каналу назвав ім’я Василя Лазаровича як виконавця, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2010[1].

Обрання Василя Лазаровича в такий спосіб представником від України на престижному єврофесті пісні викликало неоднозначну реакцію в українському шоубізнесі та суспільстві загалом. Проти одностороннього рішення НТКУ виступили деякі українські продюсери та музиканти, які заявили, що будуть звертатися і до чинного, і до наступного Президента з вимогою скасувати рішення НТКУ[2]. І справді, у листі на початку березня 2010 року, адресованому на ім’я новообраного Президента України Віктора Януковича та заступника Глави його Адміністрації Ганни Герман звертається увага очільника не фактичну «наближеність» Лазаровича до Василя Ілащука та неуможливлення завдяки вольовому рішенню Голови НТКУ про учасника від України на Євробачення 2010 проявити себе іншим українським талантам, щоб вибороти це право в чесному конкурсі; у цьому поданні Президента просять утрутитися в ситуацію й провести національний відбірковий тур для відбору учасника в цьогорічному музичному фестивалі Євробачення. Під листом підписалися Таїсія Повалій, Ігор Ліхута, Костянтин Меладзе, гендиректор «Нового каналу» Ірина Лисенко, Валід Арфуш, співак Олег Карамазов, Руслана Писанка, продюсер Олексій Гончаренко[3].

Тим часом в переддень свята «8 березня» в прямому ефірі Першого національного у форматі конкурсу пісень для одного учасника було обрано з 5 творів пісню, з якою співак Василь Лазарович представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010». За результатами телефонного і СМС-голосування телеглядачів, а також паралельно за голосами професійного журі Нацвідбору (за схемою 50% на 50%) було визначено — співак у конкурсі виступатиме з піснею «I Love You» (на слова і музику Брендона Стоуна)[4].

Василь Лазарович та його команда розходились у коментарях, чи братиме співак участь у новому національному відборі, якщо у випадку зміни керівництва НТКУ його оголосять повторно.
Дивіться також: Скандал з відбором в Україні

Після очікуваної відставки Ілащука й призначення головою НТКУ Єгора Бенкендорфа і справді було ухвалено рішення про повторне проведення національного відбору на Євробачення 2010, однак не силами НТКУ, а комерційного Нового каналу, що може розглядатись як порушення діючого регламенту конкурсу. Новий відбір має розпочатись 18 березня 2010 року, а вже за 2 дні — 20 березня о 23:00 повинний бути в прямому ефірі оголошений його переможець[5]. До 20-ки фіналістів, дібраних комісією експертів потрапив і Василь Лазарович[6].
[ред.]
Хобі та особисте життя

Василь Лазарович займається спортом: легка атлетика, карате і кікбоксинг. Грає на баяні та фортепіано[7].

Не одружений.
Читать далее