Західний Час

Західний Час

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Західния Часа в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Західний Час.
Дата створення гурту «Західний час» – 3 лютого 2002 року, коли разом об’єднались соло-гітарист і вокаліст Олександр Нестеренко, бас-гітарист Андрій Воробець та барабанщик Тарас Мадай. Хлопці вирішили назватися «Західним часом», що уособлювало захід сонця. Незабаром розпочалися регулярні репетиції. В 2004 році до гурту приєднався ритм-гітарист Микола Пристай. А у 2006 році на заміну покинувшому гурт Андрію Воробцю – прийшов Руслан Пилипів. Авторами текстів пісень є вокаліст Олександр Нестеренко і барабанщик Тарас Мадай.

Перший серйозний виступ відбувся 26-27 серпня 2006 року на святкуванні 150-х роковин народження Івана Франка в Нагуєвичах перед 15-тисячним натовпом. Загальна кількість концертів сягає півсотні, в тому числі з такими відомими гуртами як Друга ріка, Lama, Мері, Гайдамаки, Плач Єремії. Гурт неодноразово брав участь у фестивалях у Зашкові, «Тарас Бульба», «Червона рута».
Читать далее