Іншиj День

Іншиj День

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Іншиj День в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Іншиj День.
Гурт «Іншиj День» створений в жовтні 2006 року в Києві.
Окантована прямокутником руна Торн то є ворота, крізь які мусить рано чи пізно пройти кожна людина. В англійській мові є слово thorn, що має давнє кельтське походження і означає «шип». Таємний зміст цієї руни у кельтів — подолання перешкод, перехід з певного минулого у непевне майбутнє. Крізь ті самі ворота. Чи принесе цей перехід нове життя полегшення та кращі часи, залежить від самої людини. Сильні духом зможуть відкинути минуле, що відболіло заради майбутнього, що кличе.
У слов’янській мітології руна Торн або Турісаз асоціюється із Даждьбогом. Вона символізує Абсолютне Благо, а трикутник-шип перетворюється на «ріг достатку». У слов’ян випадіння руни Даждьбога означала вдале завершення будь-якої справи, нові знайомства та зв’язки, отримання нових благ.
Розрив у вертикальній лінії додає знакові схожості з літерою «І», тоді як шип уособлює літеру «Д». Це і наш символ також. Символ «Іншого дня». Того, що чекає тебе за воротами.

Склад гурту:
Володимир Омельченко - бас-гитара, вокал;
Народився із гітарою під безсмертне «бітлове» «Let it be». Зараз налягає на бас, адже вважає, що так може краще осягнути загальне звучання кожної пісні. Він слухає усе, а говорить тільки тоді, коли треба. У житті не співає, а на сцені зазвичай просто розповідає залові одну довгу відверту історію. Його очі випромінюють відчайдушний сі-мінор навіть тоді, коли він сміється. Може, тому усі його пісні - потужні, драйвові, ритмічні, шалено швидкі та технічні - завжди сумні.

Андрій Стукало - гітара, вокал;
Його репертуар безмежний - якщо добре попросять, гратиме без упину три доби поспіль. Перерва - тільки на обід, під час якого Андрій за раз з’їдатиме сімнадцять голубців. Найбезглуздіші ідеї видає за найновіші «ноу-хау», і часто буває правий. Постійно імпровізує, що не шкодить старим пісням та народжує нові. Сподівається колись навчитися грати на перкусії. Коли він починає гамселити по барабанах, репетицію доводиться закінчувати дочасно.

Микола Терельов - клавіші;
Сама несерйозність. Ходячий каламбур. Робить халепу з нічого, а соло - з трьох нот. Пише вірші трьома мовами, під які потім неможливо придумати мелодії. Є розповсюджувачем безкоштовних консультацій з будь-якого питання. Ненавидить репетиції, адже на них практично не ходять поціновувачі його талану.

Олег Хоменко - ударні, вокал;
Майстер на всі руки, примхою долі закинутий за барабанну установку. Грає на перкусії, гітарі та волинці (хоча про це він ще не здогадується) Володар червоної бандани та неймовірно потужного вокалу. Головні життєві пріоритети: музика та дівчата. У довільному порядку.

Протягом цих років мали регулярні виступи у:
м. Київ:
Арт-клуб «44»
Клуб «Докер-паб»
Мережа Клубів «Бочка»
Route 66
Клуб «Дакота»
Клуб «Філін»
Клуб «Барви»
Клуб «Чеширський Кіт»
Та клуби в інших містах України

Учасники міжнародного Фестивалю «Kolomyja-2009» (Польща)

Повний список на сайті:
http://iday.net.ua/yesterday/

Офіційне відео:
http://www.youtube.com/watch?v=iefv0-Xc_vA
ротація: ENTER-music, MTV, BIZ-TV, OTV, MusicBOX, TET, Gamma,
Аудіо:
http://iday.net.ua/songs/
трек “У лоні снів”
ротація: всі обласні радіостанції України,
всеукраїнські мережі (NRJ, PROSTO, Europa-Fm. . .)

Сайт: www.iday.net.ua
Вконтакті: http://vkontakte.ru/club7584032

Читать далее