К402

К402

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни К402 в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя К402.
К402, як група, створена десь в 2005р. Як «сім’я» - в 2003. Історія приблизно така. В одному з гуртожитків Львова жили два друга, які часто просто в кайф грали свої пісеньки під акомпанемент акустичної гітари та різної перкусії. Час від часу вони влаштовували «квартирники» в кімнаті №402, в якій жили, і на які сходились дуже різні люди і випадкові перехожі. Пізніше до них приєднався ще один гітарист. Відтоді почались репетиції. Музика була акустичною, і про електричне звучання тоді ще ніхто не думав. За цей час через Кімнату 402 пройшли декілька музикантів, які не затрималися надовго. Але теперішній склад гурту виявився вдалим поєднанням різних людей. В січні 2008 було записано перший альбом «Красива сумна».

2009 - другий альбом «Люди Блукають»

К402 ніколи не прагнули грати в якомусь визначеному стилі. Сьогодні це може бути одне, завтра щось зовсім інше… Ми починали грати в кайф, так як нам подобається і як ми можемо чи вміємо, тому бажаємо й надалі так робити. І якщо є люди яким наша музика подобається, то це радує!


Сьогодні до складу К402 входять:
Сергій Случак – гітара, голос;
Юлія Скобель – клавіші, бек-вокал;
Андрій Савчин – бас-гітара;
Сергій Бойко – барабани.
Читать далее