НедаремнО

НедаремнО

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни НедаремнО в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя НедаремнО.
подписаться
Поделиться
Все почалось у Дніпропетровськ у лютому 2008 року. Гурт створювався як проект для кількох виступів, ніхто не очікував що з цього вийде щось більше. Перші концерти були навіть без барабанщика. Коли до групи приєднався Віталік, який до цього вже грав з Вовою в іншому гурті, почались повноцінні репетиції, пішла продуктивна робота над новим матеріалом та набрала обертів концертна діяльність.
Друга половина 2009 року стала переломною для Недаремно. Відбулися зміни в складі, на початку літа з’явився новий гітарист – Ростик, а в жовтні – басист Макс. Нові учасники принесли в групу нове звучання, музика стала більш яскравішою та цікавішою. Також нові люди – це нові ідеї, почали з’являтись нові пісні. В грудні цього ж року в Києві на студії 211 проводиться запис дебютного EP “Антитіла”. В кінці 2010 року в гурті з’явилась нова вокалістка - Марі, яка зараз є обличчям НедаремнО. Гурт продовжує активно виступати, починає організовувати власні концерти. Продовжується робота над новим матеріалом.
Читать далее