Нерозгадані

Нерозгадані

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Нерозгадані в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Нерозгадані.
подписаться
Поделиться
Гурт під назвою «Нерозгадані» був заснований 2007 року за ініціативи вокаліста гурту «Фортуна» Андрусенка Андрія. Саме з «Фортуни» і утворився кістяк нової формації - Адрусенко А., Кущ Ю., Двгополий О. На роль басиста довелось взяти Голика Максима, який на той час взагалі ще не мав досвіду гри в колективах, проте на сцені він виглядав справжньою зіркою.

В такому складі хлопці брали участь у міських заходах м. Біла Церква, набираючи досвіду.

Згодом до колективу долучився Бондаренко Володимир, молодий гітарист-режисер, який саме захистив диплом, разом зі своїм першим експериментальним гітарним мюзиклом «Струни Амура».

З середини 2008 року «Нерозгадані» починають активну концертну діяльність, отримують диплом переможців на Всеукраїнському фестивалі «Рок у твоєму місті» (Київ), перемагають на Всеукраїнському Фестивалі Авторської Пісні «Пісенна Мрія» (Одеса).

у 2009 році приймають участь у фестивалях «Пикейные Жилеты», «Правильна музика», «Рок-симфонія», «Цвіт папороті», акціях djuice-адреналін, djuice-телепортація , та активно дають концерти в різних містах України. Пісня «Відчую тебе» попадає в ротації багатьох українських радіостанцій.

14 квітня 2009 Молоде радіо презентує збірку кращих виконавців серед українських гуртів 2008 року, до якого потрапила пісня Нерозгаданих - «Аськами».

У Жовтні 2009 року відеролик на пісню «Аськами» з’являється у новому проекті студентського телебачення «8ка TV».

Наприкінці 2009 року, одночасно з виходом дебютного відекліпу на пісню «Відчую тебе», несподівано залишає гурт Максим Голик. Роль басиста відразу зайняв Бочкарьов Денис - молодий і талановитий музикант.


- Вокал
- гітара, бек
- гітара
- бас
- драмер

: melodic rock


Читать далее