ОДИН

ОДИН

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни ОДИН в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя ОДИН.
подписаться
Поделиться
Гурт ОДИН сформувався як повноцінний колектив
ще у далекому 2005 році.
Його ідейним засновником став теперішній лідер гурту Юрій Попов. Через його склад пройшло чимало музикантів.
Сучасний склад гурту становлять:

- Юрій Попов (вокал / гітара)
- Сєрж (Serj) (ударні)
- Юрій Рекечук (бас / бек-вокал)
- Валентин Жуленко (гітара

Музичну стилістику гурту можна окреслити, як сучасний західно-український alternative rock. Експерименти із саундом тривають і зараз. Тексти здебільшого висвітлюють філософські, психологічні та соціальні проблеми сучасного світу, зокрема торкаються таких одвічних тем, як життя і смерть, кохання і ненависть, надія та зневіра, радість життя та біль втрат. У цих піснях ідеться про усе, що насправді хвилює учасників гурту. На створення пісень їх надихає те, що оточує усіх нас у повсякденному житті. У доробку гурту є два повноцінних відеокліпа, та два міні-альбома.
Перше відео хлопці презентували ще у січні 2009 року. Це був кліп на пісню «За мрією». Друге відео булу випущено у лютому 2011. Кліп був відзнятий на пісню «Ангел не чує», тоді ОДИНівці випустили ще й дебютний ЕР, що так і називається «перший ЕР». У квітні 2012 хлопці світ побачив «другий ЕР». Робота триває…
Читать далее