Павло Гудімов

Павло Гудімов

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Павло Гудімова в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Павло Гудімов.
подписаться
Поделиться
Гітарист гурту «Океан Ельзи» в минулому, наразі талановитий музикант та художник займається сольною кар’єрою; вокаліст гурту Гуд:мов. Народився 12 жовтня 1973 року ( за гороскопом - Терези ). За освітою - архітектор ландшафту, Лісотехничний інститут. Відкрив власну дизайн-студію. Як інформує сайт http://www.oceanelzy.boom.ru, частенько листає словник іноземних слів і п’є вранці кефір. Щоб підкорити його серце, необхідно набратися терпіння і ніколи не ревнувати Павла до музики.
Нещодавно відкрив арт-центр «Я Галерея» у самому серці «мистецького Києва» - на Подолі. Мета «Я Галерея» - відкрити для публіки українське сучасне мистецтво. Сам Павло не раз стверджував у своїх інтерв’ю, що його мрією було б відкрити побільше мистецьких центрів у Києві, проте стримує його прозаїчна нестача коштів.
Павло Гудімов - справжній цінитель мистецтва, про що свідчить також і той факт, що він колекціонує раритетні музичні інструменти.
Читать далее