Помаранч

Помаранч

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Помаранча в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Помаранч.
подписаться
Поделиться
Вони з’явилися там, де ніхто й не очікував. Вони грають музику настільки просту і свіжу, яку лише зрідка почуєш в наші дні. Тим не менш і всупереч всьому, ось вони - Ніколас (вокал, гітара), Алекс Зандер (бас, бек-вокал і клавішні) та Макс (ударні).
Тріо зібралося в далекому 1999 і було одним з багатьох україномовних колективів, що вибухали того часу як частина українського культурного відродження. На гребені цієї хвилі гурт під назвою Помаранч приймала участь у всіх великих українських музичних фестивалях, включно з «Таврійськими Іграми» та «Перлинами Сезону», де у 2003 році вони стали «Кращим рок-гуртом». Оголошені «відкриттям року», Помаранч активно гастролювали Україною, і майбутнє здавалося веселковим.
Погані новини прийшли разом з «Помаранчевою революцією», яка спалахнула наприкінці 2004 року: завдяки назві «Помаранч» гурт став прямо асоціюватися з політичним блоком Віктора Ющенка. Після чисельних спроб позбавитись цього штампу, вже навіть після випуску дебютного альбому, колектив був вимушений визнати, що все прийдеться почати з чистого аркушу. В результаті навесні 2006 року з’явився абсолютно новий гурт Eat Me Tiger.
Читать далее