Порцеляна

Порцеляна

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Порцеляны в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Порцеляна.
подписаться
Поделиться
- український гурт, який грає музику в стилі «hard-alternative», був заснований трьома колишніми учасниками гурту «Контраст», м. Козятин: гітаристом Максом Ситніцьким, бас-гітаристом Пашею Ковалем та вокалісткою Катею Бєловою. Вперше з барабанщиком Іллею Мхеідзе гурт представив себе влітку 2008 року на фестивалі «Рок-Переродження». Після вдалого виступу на фестивалі було записано два демо-записи - «Східна» та «P.S.». За час свого існування Порцеляна ділилася своїм музичним драйвом із слухачами на різних концертних майданчиках, клубах Козятина, Києва, Вінниці та інших міст.

—- 5 грудня 2009 року гурт взяв участь у Вінницькому фестивалі «Музентропія», метою якого став збір коштів для безпритульних тварин.
—- Одразу ж через тиждень після цього Порцеляна відіграла свій перший півторигодинний сольний концерт.
—- 16-18 липня 2010 року гурт взяв участь у Всеукраїнському рок-фестивалі «Тарас Бульба», в якому здобув найвищу премію - «Гран-прі».

Наразі Порцеляна працює над записом альбому, після виходу якого гурт покаже себе на новому якісному рівні.

Читать далее