Сонцекльош

Сонцекльош

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Сонцекльош в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Сонцекльош.
подписаться
Поделиться
Гурт «Сонцекльош», відомий своїм виконанням народних пісень в стилістиці ретро 20-40-х років минулого століття, представляє вашій увазі свої напрацювання за період з 2005 по 2008 роки.

Гурт утворився у 2005 році. Стиль колективу самі музиканти визначають, як етно-кабаре та нео-ретро. Чому «нео» і чому «ретро»? Розгадка надзвичайно проста: Сонцекльош – чи не єдині у світі, хто наші корінні співи запаковує в обгортку ретро–стилістики 20-х–30-х років минулого століття, але робить те все цілковито за сучасними приписами звукотворення. У підсумку виходить і не зовсім нове по-старому, і не зовсім старе по-новому, а ось нео–ретро – саме те!
У музичній основі пісень колективу також присутні стилі реггі, джазові та рок-н-рольні елементи, балканські й циганські мотиви. Ну, і що особливо привертає увагу, весь цей музичний ряд служить оформленням для традиційних і фольклорних українських пісень, які в різний час виконувалися в селах і містах нашої країни. Збором і записом багатьох пісень, які часом передавалися тільки з вуст в уста, довгий час займалась одна з вокалісток «Сонцекльоша» Марія Кудрявцева. Копітка робота не пропала даром і вилилася ось у такий незвичайний музичний формат.

«Сонцекльош» - це нетривіальне, оригінальне поєднання народних мелодій та текстів з діксі, латиною, джазом та багатьма іншими жанрами та стилями.

Читать далее