сорок5

сорок5

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни сорок5 в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя сорок5.
подписаться
Поделиться
Осінь 1999 - початок заснування групи. 2000 рік - перші публічні виступи, після яких набуваються нові знайомства, контакти, спільники, шанувальники, друзі і т.п. Під час творчого процесу склад групи поступово змінюється - з’являються нові учасники. Весною 2001-ого гурт бере участь на масштабному заході біля стадіону „Буковина”, який був організований молодіжною організацією НДЛМ, виконуючи широкій аудиторії всім відомий трек «Моє Місто»…

Того ж року група й надалі продовжує виступати: локальні виступи, хіп-хоп вечірки, дискотеки, які проводились у навчальних різних навчальних закладах (ПТУ, технікуми, школи, тощо…). Перший виступ в чужому місті припадає на осінь 2001 року під час реп-фестивалю в Ужгороді на день народження міста, на площі, в самому центрі.

Літом 2002 гурт знову відвідує Ужгород, де у клубі «Падіюн» виступає на сцені перед концертом та спілкується з учасниками «Району Моей Мечты», а на протязі всього року записуються перші композиції і восени декілька із них входять до реп-збірки „Чернівці-Репрезент 2002”. Над сьогоднішній день це єдиний офіційний реліз гурту.

Після цієї події група знову виступає в Чернівцях на хіп-хоп вечірках, неофіційних реп-тусах…Це відбувається протягом 3-ьох років. Літом 2004 року закінчується робота на соло-альбомом Графа та розпочинається запис соло Бата.

2005 рік – гурт демонструє свою творчість, виступаючи на різних фестивалях в місті Тернопіль.

На початку 2006-ого „Сорок 5” відвідує Львів і знову ж таки виступає у місцевому клубі „Лялька”. Того ж року виступ у Тернополі в клубі „Алігатор”, а в рамках фестивалю „Голос Вулиць” бере участь у конкурсі. Восени 2006-ого про групу дізнаються досить широка аудиторія реп-слухачів в Івано-Франківську… В рідних Чернівцях та області гурт продовжує свої виступи, зокрема на заходах, які організовує «Студентська республіка»…

2007 рік - група неодноразово виконує свої треки на реп-заходах у Тернополі, останній із яких фестиваль „Позитив”; бере участь у радіо–проектах, які присвячені унікальній молоді на радіостанції „Буковина” (68 FM, 837 AM) в одній із програм Молодіжної Студії «Символи».

„Сорок 5” також виступав, на I-ому регіональному фестивалі «RAPertUAr». „Сорок 5” був членом реп-об’єднання «Табір ЗУ». Гурт тісно співпрацював з такими командами: EAST B. 72 (Тернопіль), 4 FRONT (Івано-Франківськ), БЛЕСТЕМА (Тернопіль), ЗАХІДНА КОАЛІЦІЯ (Стрий), ЭКВИЛИБРИУМ ex STREET WRITERS (Чернівці), ПСП (Чернівці), NTFREEZE (Чернівці), СТВОЛ (Чернівці).

2010 рік - Батт є представником об’єднання Заряд Production…
Читать далее