Світлана Весна

Світлана Весна

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Світланы Весной в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Світлана Весна.
подписаться
Поделиться
Свою сценічну діяльність розпочала у 1998 році, ставши лауреатом та виборовши титул «Панночка Коломийка - 98» на міжнародному фестивалі «Коломийка – 98», що відбувся у м. Коломиї Івано-Франківської області.

На творчій стежині Світлани понад 20 перемог на різноманітних фестивалях та конкурсах. ЇЇ радо вітали на сцені Палацу «Україна» (м.Київ), пісні Світлани вже давно на перших сходинках «Хіт-параду» телестудії «Галичина» (м.Івано-Франківськ). Музичний канал М-2 запросив співачку до свого ефіру із відеокліпом пісні «Мій рідний край» (автори: Володимир Куртяк та Вадим Крищенко).

У репертуарі молодої співачки понад 50 пісень, серед улюблених –акапельні . Плідною є концертна діяльність Світлани – на її рахунку 365 виступів протягом двох останніх років.

Про творчість співачки неодноразово писала районна газета «Слово народу», обласний часопис «Галичина», тижневик «Вечірній Івано-Франківськ», журнал «Версаль».

Світлана Весна є солісткою та керівником сімейного ансамблю «Вишиванка», який ось уже 15 років успішно дарує свою творчість усім небайдужим до української пісні.
Читать далее