Deliveres

Deliveres

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Deliveres в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Deliveres.
Офіційною датою створення гурту можна назвати 25 березня далекого 2007 року. Це дата коли хлопці в первинному складі зібралися на першу свою репетицію. Тоді гурт дістав назву Bloody Carnage і залишався з нею цілий наступний рік. Велися довготривалі пошуки ударника і бас-гітариста.
Першим найшовся ударник- Віталік(Decide), пізніше по-об’яві до гурту долучився бас-гітарист Тарас. Команда зібралася у повному складі і почала займатися уже серйозною роботою. Через 3 місяці гурт спіткнувся з першою проблемою. Через сварку Льоні(ритм гітара) і Олега(соло гітара)(тепер Last Breath) з Bloody Carnage йде Олег. Проте хлопці не здаються і не втрачаючи бойового духу працюють над новим матеріалом уже з одною гітарою. І знову ж таки гурт спіткала друга проблема. Команду покинув Віталік. Багато часу пішло на пошук ударника, проте нормальної особи на цю посаду знайти ніхто не міг. Під час цих всіх проблем гурт змінив назву на Dead Rose і в планах уже було грати такий стиль, який хлопці грають і до тепер. На початку 2008 року Dead Rose дуже пощастило і хлопці таки знайшли ударника. Цю посаду посів Віталік (Зображення Реальності). Не встигли з ним зігратися, як у групі з’явився і вокаліст Діма(Мицьо). В цей період були створені і записані відомі пісні, уже гурту DELIVERES,*Intro* *Безодня Пекла*, * Я не можу*, *Estetic *. Тоді ж і відбувася дебютний виступ на вечірці Death Connect у місцевому народному домі на Позитроні. Після цього в Deliveres з’являється перший PR-менеджер і починається активна концертна діяльність по цілій області та за її межами. Згодом з групи йде ударник Віталій та вокаліст Діма. Місце ударника посідає Коля, який до цього грав у Miss Ukraine Was Murdered. Зараз гурт перебуває у пошуках вокаліста та гітариста.

Теперішній склад:

Льоня - гітара;
Тарас - бас;
Коля - драми.
Читать далее
Найти Deliveres в интернете