Віка

Віка

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Віки в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Віка.
подписаться
Поделиться
Віка Врадій (1961, Львів, СРСР) — українська співачка.

Народилась у Львові. На професійну сцену вперше вийшла ще школяркою — з 1976 року вона була солісткою ВІА «Арніка». В її репертуарі були українські естрадні пісні, дві з яких вийшли на міньйоні фірми «Мелодія». Згодом, навчаючись у Львівському університеті, була солісткою джаз-рокової групи Юрія Варума «Лабіринт». В 1985 році разом із гуртом переїзджає в місто Горький. У 1986 році брала участь у записі музики до фільму «Вище райдуги», записавши разом із Михайлом Боярським дві пісні Юрія Чернавського.

У 1989 році працює разом із «Братами Гадюкіними». На фестивалі «Червона рута» Віка Врадій, відома як «Сестричка Віка» завойовує перше місце в категорії рок-виконавців.

Перший альбом співачки «Мамо, я дурна», було випущено на компакт-касеті фірмою «Кобза».

Віка закінчує Московський інститут театру і сцени ім. Гнєсіних по спеціальності режисер естради. Знімається в головній ролі в фільмі В.Денисенка «Мана». В січні 1992 року отримує титул «Міс Рок-Європа». Після того записує альбоми «По цимбалах» та «Львівський стьоб», а в липні 1993 року поїхала з концертами до США і залишилася в Нью-Йорку з сином та котом. В основному виступала по відомих клубах з американськими музикантами.
Читать далее