Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Надія Гураль

Надія Гураль

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Надіи Гураль в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Надія Гураль.
подписаться
Поделиться
Надія Гураль - співачка, поет і композитор, автор власних пісень.

Народилася 9 травня на Львівщині у сім`ї педагогів. Ще з дитинства почала писати вірші. У старших класах сама навчилася грати на гітарі і відтоді пише пісні.

Закінчивши школу із золотою медаллю, поступила у Тернопільський Державний Педагогічний Університет на факультет Підготовки вчителів початкових класів. В цей період брала участь у конкурсі студентської пісні «Окрилені піснею», де одна з перших пісень співачки - «Буває й гірше» - отримала премію «Краща авторська пісня».

У 2002 році потрапила у фінал конкурсу «Хіт Тон», у якому представляла дві власні пісні.

Після закінчення університету вирішила здобути другу вищу освіту (факультет Післядипломної освіти, англійська мова).

У 2009 році співачка отримала найвищу нагороду Гран Прі на міжнародному пісенному фестивалі «Зіркова хвиля». Цього ж року був знятий відеокліп на пісню ‘На край світу»,яка вже встигла зайняти перші сходинки музичних хіт-парадів багатьох радіостанцій України.

У 2010 році побачила світ збірка віршів для дітей, книжка-розмальовка під назвою «Читайко-Малювайко». Також було відзнято другий відеокліп на пісню «Село моє».

У 2011 році відзнято третій відеокліп на пісню «Рідне місто», присвячений Тернополю, місту, яке стало рідним для співачки.

Впродовж останніх років Надія Гураль активно займається творчістю, бере участь у різних культурних заходах, даруючи нові пісні, романтичний настрій та енергію запального танцю разом з яскравим шоу-балетом.
Читать далее