Dislocados

Dislocados

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Dislocados в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Dislocados.
Dislocados - перша українська група, яка грає сальсу наживо (принаймні, яка відома широкому загалу). через свою безсумнівно якісну та темпераментну музику цей ансамбль чи оркестр (не побоюся цих слів) має неабиякий успіх і у світі серед цінителів сальси та простих сальсерос.
стиль діслокадос тягнеться від тієї сальси, яку грали в нью-йорку в 60-х та 70-х. не дивно, що група нещодавно давала виступ з Джимі Бошем, нью-йоркським сальса-тромбоністом. декотрі перекладають особливості звучання колективу (а саме salsa dura) як hard salsa, але для цього не має підстав. музична специфіка діслокадос швидка і складна, дає широкий простір для танцювальної імпровізації, але це все ж не тімба, хоча звучання без сумніву задирикувате і веселе. слухаючи діслокадос, дійсно відчувається характер кубинських оркестрів-чаранг

не в останню чергу група завдячує своєму унікальному звучанню прекрасним вокалісткам і визначному діячу кубинської культури Олександру Івлєву, який грає на конгах, що є справжнім серцем кожної кубинської музики (доречі він є першим чемпіоном України з сальси)

більше про діслокадос можна дізнатися на їх сайті www.dislocados.com
Читать далее
Найти Dislocados в интернете