T-one

T-one

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни T-one в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя T-one.
Початок кар’єри 2004, завдяки обєданню Lemberg Фamily, за кілька років T-One приймав участь та організовував багато хіп-хоп вечірок та фестивалів, як у Львові, так і за межами. Далі були тематичні вечірки промо-групи Funk Masters на яких T-One грав downtempo, trip-hop, abstarct hip-hop, jazzy hip-hop та reggae.
На той момент формат більшості львівських заходів не був в змозі задовольнити його оточення, тому T-One разом з Krazia та Marik сформували львівску музичну боївку Propagandamusic, котра на протязі кількох років занімаеться популярізацією таких напрямків як funk, nu jazz, hip-hop, breakbeat і просто хорошої та цікавої музики. Так в 2007 році всі троє відіграли на головній сцені міжнародного фестивалю Джаз Коктебель.
Прогресуючий, оригінальний, енергійний це ті епітети, які характеризують цього артиста. Поєднання класики та найсвіжіших треків - це той стиль, що любить публіка.

Іграє в стилях: hip-hop, easy listening, lounge, downtempo, trip-hop, broken beat, breakbeat, funk, nu jazz, reggae, swing, drum’n’bass, nu raveУлюблені лейбли:
Tru Thoughts
Jalapeno Records
Lounge Records [Germany]
Freestyle
Jazz & Milk
Goodgroove
Bomb Strikes
Resense [Austria]
WACK
Jack To Phono
Mukatsuku
Scribble
Muto [Germany]
Unique [Germany]
Ninja Tune
Definitive Jux
WARP Records
Wagram
Blue Note
Compost Records
Читать далее