F.I.D

F.I.D

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни F.I.D в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя F.I.D.
F.I.D - це trash/death гурт, створений Києвi у квiтнi 2010 року гiтаристом Миколою Петренко та барабанщиком Анатолiем Шершнем.

Блін! Ніколи не знаю, що писати в таких розділах… Всі пишуть про те яка їхня група унікальна і все таке, щоб привернути увагу того хто це буде читати… Але ж усім нам відомо, що читатимуть цей текст такі самі як і той хто його писав. Бо так склалося, що майже кожен хто слухає рок чи метал грає в якісь групі. То ж не буду описувати того де ми виступали і де будемо виступати так як всім відомо де виступають подібні нам гурти:)

Гурт почав формуватись у квітні 2010 року. Ми, барабанщик і гітарист просто приходили в гараж вживали по три-чотири порції натхнення і щось грали. За деякий час ми вирішили, що наша музика буде називатись Death-matal. Знайшли вокаліста, басиста і ще одного гітариста і на даний час ми повноцінний склад.

Доречі групі є чим похвастатись. Наш соло-гітарист - це ось цей чолов’яга http://spetrenko.in.ua/ Сергій Петренко

Теперешiй склад:
Вокал -
Гiтара - Николай Петренко
Гiтара - Сергей Петренко
Бас -
Барабани -
Читать далее
Найти F.I.D в интернете