E-42

E-42

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни E-42 в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя E-42.

Cостав :

Бондаренко Олег - гитара, вокал
Безверхий Юрий - барабаны, вокал
Биланенко Андрей - бас
Чернухин Виктор- клавиши, неземные звуки

[2002рік]Почали писати власну музику, до цього давно знали один одного та грали разом. З самого початку було вирішено робити матеріал українською мовою. Початком особистої творчості стала пісня “Молитви”.

Після її написання розгортається концертна діяльність команди (творчий матеріал складав також із перекладів англоязичних пісень відомих зарубіжних команд), яка тривала, нажаль, не довго. Через деякий час команду залишає вокаліст і наступає період творчої кризи. Через відсутність концертів музиканти все рідше збиралися на репетиції.

З часом репетиції припинилися взагалі. Команда не перестала існувати, але, разом х тим, зовсім не проявляла активності. Далі команду залишає гітарист. Здавалось, ще одна нікому невідома команда з периферії потерпіла свою поразку. Період такої собі “Великої дипресії” продовжується до серпня 2005 року. Літом цього ж року барабанщик потрапляє в аварію. Чудом всі пасажири та водій залишаються живими, мабуть, там зверху Хтось сказав, що цій людині ще не прийшов час піти на небеса.

Після цієї події наступив переломний період в історії команди. Зв’язок між давніми друзями та думка про те, що все повинно бути звсім інакше дали про себе знати та вирвались із глибини душі на зовні…

В гурт повертається гітарист. Трохи пізніше в команді з’являється клавішник.

Починається інтенсивна робота над матеріалом. Стиль виконання кардинально змінюється. Кожний текст, кожна пісня пишеться на основі переживань, які відчувають музиканти… Відроджуються концерти. Здобувається перемога у відбірному турі Всеукраїнського фестивалю “Червона Рута”, виступи в різних містах та регіонах України, запис demo. Цей період можна назвати початком справжнього гурту “E-42”, такого, яким він являється до сих пір…
Читать далее
Найти E-42 в интернете