Just Married

Just Married

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Just Married в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Just Married.
подписаться
Поделиться
Just Married - українська рок-група, учасниками якої являються Женя Полюхович ( http://vkontakte.ru/eugene_paul , гітара,вокал), Андрій Братчик (http://vkontakte.ru/id16929402 , бас-гітара, бек-вокал) і Антон Бабич (http://vkontakte.ru/mar8el ,барабани, бек-вокал). Вони почали грати разом в кінці 2009 року. По їх словах, вони пишуть «панк-рок», але ж кому як не слухачу обирати точний стиль. Самі ж музиканти стараються не обмежувати себе певними рамками.

Група сформувалась, коли учасники вчились ще в школі - всі в одному класі. Хлопці записали свій перший сінгл «Не моє» майже відразу після збору колективу на відомій в Рівному студії «Індюк рекордс». Другий сингл, котрий більше привернув увагу слухача та розпочав деякі суперечки над ним - «Радіо», був записаний на тій же студії. Впродовж річної, хоча і не бурхливої та все ж концертної діяльності група створювала новий матеріал для дечого більшого, ніж просто сингл.

Не так давно розпочався запис дебютного [EP], назва та трекліст якого ще невідома. Відомо лиш те, що запис триває досить успішно та оприлюднення матеріалу вже не за горами. Все ж залишається чекати чогось нового та цікавого від цієї трійки. Вони не підведуть.
Читать далее