Max Chorny

Max Chorny

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Max Chorny в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Max Chorny.
Успішний бізнесмен, киянин Макс Чорний є більш відомим як автор альбому реміксів ‘Gde Trava?’. В цьому альбомі він активно використовував фрагменти із радянських пісень, науково-популярних фільмів та кінофільмів.

Ремікс популярного хіта 70-х «Беловежская пуща» Білоруської групи «Песняры» приніс йому неабияку популярність, ставши хітом за одну ніч. Цей трек навіть проторував собі стежку до відомої lounge збірки «Siddhartha», що була зміксована резидентом парижського клубу «Buddah Bar» DJ Ravin.

Макс хотів стати музикантом після закінчення школи, але його батько настояв, щоб він серйозніше віднісся до свого майбутнього. Проте Макс не жалкує за 5-ма роками, присвяченими вивченню бізнесу. «Життя музиканта в Українi не є легким сьогодні. Якщо б я пішов відразу ж в музику я б уже напевне здався. Я не роблю гроші на своїй музиці і забезпечую себе, працюючи на основній роботі,» каже Макс. Майстер міксів раніше працював в банку, а зараз має свій власний бізнес, управляючи проектами від нерухомості до ресторанного бізнесу. Макс каже, що він отримує насолоду від заробляння грошей, проте створення музики зачаровує і полонить його.

Нещодавно Чорний випустив свій третій альбом «The New Sound of Ethnic Ukraine», в якому використані семпли архіву Національного радіо та інавгураційного виступу Ющенко. «Мій третій альбом було інспіровано насамперед дитячими враженнями від Західної України, куди я їздив провідувати родичів. І це не є спробою заробити собі славу чи мати зиск, спекулюючи на темі Помаранчевої революції.» Його новий альбом включає ремікси хітів Руслани і ГрінБджолів.

В його задумах - продюсування альбому, в якому були б з’єднані українські артисти з грузинською та єврейською народною музикою. «Чи це бізнес чи музика, ключовим є віднайти родзинку в тому що ти робиш», посміхається Макс.
Читать далее