Steadman

Steadman

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Steadman в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Steadman.
подписаться
Поделиться
Стедман є британський інді-рок група, утворена в Гастінгсі в 1998 році. Перша назва групи було Дхарми, але вони змінили назву після того, як скасували контракт з лейблом Arista, і підписав контракт з солістом власному лейблі Саймон Стедман, в Freeloader Recordings. Перший альбом Стедман, в програв дружніх , був випущений в Великобританії в 2000 році. Стедман випустили свій другий альбом, відродити в 2003 році, який був підготовлений Alain Johannes і Наташа Шнейдер . В даний час лінійка налічує вокаліст Саймон Стедман , гітарист Джеймс ради , бас-гітарист Девід Уолтон , барабанщик Рассел поле , і клавішник Кріс Мерфі .
Звук Стедман в явно під впливом брит-поп -групи Oasis і Radiohead . Група також у порівнянні з Richard Ashcroft Учасник групи The Verve . Хоча Стедман не бачив особливого успіху, група одержала безліч похвальних відгуків, особливо від сера Пола Маккартні , який затвердив групу в руки записку передав їм після того, як з’явився на одному з їхніх концертів в Сполученому Королівстві .
Середина 2005 Стедман сказав: «Вкрасти цю музику!» і випустив свою музику для вільного скачування на своєму сайті під Creative Commons ліцензією.
Сайт Стедман залишилися сплячі з 2003 по середину 2005 року. Середині 2005 року, Саймон оновлений сайт з усіма новими піснями, відео, фото, інформація, форум і багато іншого.
Читать далее