Реклама:

Світлана Весна Мій рідний край. Информация о файле

Загрузил: mehanik80
03.11.11 19:47:23
  • Размер: 7.03 МБ
  • Время: 00:03:40
  • Качество: 256 Кбит
Сохранить
+1
Ещё
Світлана Весна Мій рідний край скачать бесплатно
Заказать артиста на мероприятие
Світлана Весна слушать онлайн
Вдалині за річкою квітне зорепад І вином порічковим всіх частує сад, Літньою долиною йду не поспіша
.....
Вишнею й калиною втішена душа. Приспів: Це край, де я родилась і живу, Де все для мене рідне — не байдуже, Де зірка з неба впала у траву, Щоб ти мене побачив милий друже. Це край моєї втіхи і сльози, І срібним словом, срібними піснями Тулюся до вкраїнської краси, Бо це взяла від батька і від мами. Пахнуть луки травами, пахнуть до знемог Грішне разом з праведним в силуетах двох, Музика над тишею, хоч на струнах грай І душа утішена — це мій рідний край!
Показать текст песни полностьюСкрыть текст песни

Світлана Весна Світлана Весна

Свою сценічну діяльність розпочала у 1998 році, ставши лауреатом та виборовши титул «Панночка Коломийка - 98» на міжнародному фестивалі «Коломийка – 98», що відбувся у м. Коломиї Івано-Франківської області.

На творчій стежині Світлани понад 20 перемог на різноманітних фестивалях та конкурсах. ЇЇ радо вітали на сцені Палацу «Україна» (м.Київ), пісні Світлани вже давно на перших сходинках «Хіт-параду» телестудії «Галичина» (м.Івано-Франківськ). Музичний канал М-2 запросив співачку до свого ефіру із відеокліпом пісні «Мій рідний край» (автори: Володимир Куртяк та Вадим Крищенко).

У репертуарі молодої співачки понад 50 пісень, серед улюблених –акапельні . Плідною є концертна діяльність Світлани – на її рахунку 365 виступів протягом двох останніх років.

Про творчість співачки неодноразово писала районна газета «Слово народу», обласний часопис «Галичина», тижневик «Вечірній Івано-Франківськ», журнал «Версаль».

Світлана Весна є солісткою та керівником сі...
Поделиться в социальных сетях
Комментарии к песне Мій рідний край исполнителя Світлана Весна