Реклама:

Тик Вчителька. Информация о файле

Загрузил: Donbo
16.11.12 13:33:22
  • Размер: 2.59 МБ
  • Время: 00:03:20
  • Качество: 112 Кбит
Сохранить
+1
Ещё
Тик Вчителька скачать бесплатно
Заказать артиста на мероприятие
Тик слушать онлайн
Вітер віє, мете хурделиця Стежка від школи до дому стелиться. Де тебе шукати, як до тебе прийти?
.....
Звідки виглядати, де тебе знайти? Приспів: Вчителька, - мікрорайону нашого жителька Ти замість того, щоб в кіно піти, - Сидиш перевіряєш свої зошити. Скоро прийде весна, вибори пройдуть. І мене після комісії до армії візьмуть. Я не буду листи тобі писати, Бо ти будеш їх на помилки перевіряти. Приспів Сонечко встає, димить трава, - Бачу стежку де проходиш ти. Вчителько моя, зоре світова, Звідки виглядати, де тебе знайти?
Показать текст песни полностьюСкрыть текст песни

Тик Тик

ТІК. Офіційна історія гурту розпочалась навесні 2005–ого року. Саме тоді декілька випускників Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика у їх житті дещо більше, ніж просто студентська розвага і розпочали репетиції. На той момент у групі грали:

Вітя Бронюк – вокал і баян;
Денис Репей – бас;
Костя Терепа – гітара;
Сашко Філінков – барабани.

На одну з репетицій випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Відверто кажучи, його реакція на творчість музикантів була негативною, але зацікавило те, що це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. Як відомо, аби оцінити товар, потрібно запропонувати його споживачеві чи то слухачеві. Так і зробили. 2 червня в місті Вінниця на розігрів группи «ТАЛІТА КУМ» вийшла група «ТІК» і представила перед тисячною аудиторією свої творіння.
Дебют виявився вдалим і саме цей день 2 червня вважається Днем народження групи «ТІК».

Далі була серйозна розмова і...
Поделиться в социальных сетях
Комментарии к песне Вчителька исполнителя Тик