Плач Єремії – Вона

Плач Єремії
На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песню «Вона» (Плач Єремії) в формате mp3.

исполнитель Плач Єремії

длительность 04:39

размер 4.46 MB

битрейт 128 kbps

04:39
Завтра прийде до кімнати твоїх друзів небагато, Вип’єте - холодного вина. Хтось принесе білі айстри, скаже хтось: "життя прекрасне". Так, життя - прекрасне, а вона... А вона, а вона сидітиме сумна, Буде пити - не п’яніти від дешевого вина. Я співатиму для неї, аж бринітиме кришталь Та хіба зуміє голос подолати цю печаль. Так у світі повелося, я люблю її волосся, Я люблю її тонкі вуста. Та невдовзі прийде осінь, ми усі розбіжимося По русифікованих містах. Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна, Буде пити - не п’яніти від дешевого вина. Моя дівчинко печальна, моя доле золота, Я продовжую кричати, ніч безмежна і пуста. Так у світі повелося, я люблю її волосся, Я люблю її тонкі вуста. Та невдовзі прийде осінь, ми усі розбіжимося По русифікованих містах. Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна, Буде пити - не п’яніти від дешевого вина. Моя дівчинко печальна, моя доле золота, Я продовжую кричати, ніч безмежна і пуста. (3)
Текст песни полностью

Сборники

Комментарии к треку

15.11.16

Лучшая песня !

03.10.14

Бомба!Але зрозуміють тільки такі безнадійні романтики,як я...

22.11.11

Не згоден з попереднім дуже консервативним поглядом!! Пісня дуже красива, а якщо вона вам не подобається то це особисто ваша субєктівна думка!!

20.11.11

легенда - це "Червона рута", "Стожари", "Черемшина", а це ...........кака, одним словом

24.04.11

СУПЕР,просто легенда!!!!)))

Средняя оценка пользователей: 4.0 на основе 5 отзывов