ZAYCEV.NET
Without Limits

Without Limits

  З перших акордів своїх композицій «Without Limits» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників.

  У 2005 році рок-бенд стає учасником українського фіналу всесвітньо відомого фестивалю «The Global Battle Of The Bands» і виступає як «краща нова група Західного регіону України».

  У 2006 році колектив підписує контракт з одним із відомих київських продюсерів і з цього моменту гурт починає свою музичну діяльність у професійному форматі.

  У 2007 році «Without Limits» випускає свій перший альбом «Underground» і знімає дебютне відео з однойменною назвою. Англомовна пісня, потужна енергетика виконання, внутрішній драйв, професійна режисерська постановка - все це не залишає байдужим нікого! Зперших кадрів кліпу відео сприймається як продукт європейської рок-групи. Слухачі та глядачі були приємно здивовані, дізнавшись, що це відео - плід творіння українського колективу. У перші дні ротації композиція стає лідером в хіт-параді «М2О» найбільшого музичного телеканалу Україна - М1. Відео «Underground» протягом декількох місяців тримається в десятці найкращих відеокліпів програми. «Without Limits» стала одним зперших вітчизняних бендів, хто почав розвивати ідею року на поп-музичному М1. «Underground» - це якісний експеримент, з появою якого шанувальникам українського року відкривається можливість почути улюблену музику не тільки на живих концертах, але і з екранів своїх телевізорів.

  У 2008 році, у центрі столиці, на сцені Arena Dance Club проходить презентація групи «Without Limits» в українському просторі шоубізу. Далі йде запис пісень на студії, численні концерти в різних клубах Києва і на головних музичних майданчиках столиці.

  На даний момент колектив працює над записом нових пісень, готується до зйомок нового відео кліпу, активно розвиває напрямок української «power-pop» музики.

  Олександр Адаменко – бас-гітара;
  Іван Зіменко – ударні;
  Андрій Радько - гітара;
  Сергій Танчинець - фронт-мен;