Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Алла Кудлай

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Аллы Кудлай в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Алла Кудлай.
Подписаться
Поделиться
Випускницю Ніжинського педінституту Аллу Кудлай (23.07.54 Чернігівська обл.) запримітив в 1978 році композитор Олексій Семенов - саме їй він довірив перше виконання своїх пісень «Обручальное кольцо» та «Последний звонок». Алла до цього вже два роки співала в народному хорі ім. Г.Верьовки - і ще довгий час їй доводилося роздвоюватися, записуючи на радіо і телебаченні зовсім інший репертуар. Коли в 1984 році Кудлай записала супер-хіт Ростислава Бабича «Хлопці кучеряві», з сумнівами було покінчено - вона стала солісткою естрадно-симфонічного оркестру Держтелерадіо України. Як данина попередній роботі влітку 1986-го з’явився відеоальбом «Веселка» складений із маловідомих народних пісень.
В 1987 році співачка стає Заслуженою артисткою України. Специфіка роботи солістів радіо і ТБ - велика кількість записуваних пісень, з часом переходить в якість - в Кудлай складається власний хітовий репертуар : «Не лукав», «Невезуча», «Мелодія», «Знову цвіте матіола», «Намисто», «Пахне м’ята», «Мареля». В 1991 році «Аудіо Україна» випустила її перший лонг-плей «Роксолана» з купою нових шлягерів: «То все тайна», «По малину ходила», «Не поверну човен», «Цвів терен…».
Не зрадив успіх Кудлай і в подальшому - за 1994 рік її визнано кращою виконавицею традиційної української естради. В кінці 1995 року канадський лейбл «Dіskman» випустила компакт диск «Красива жінка незаміжня», відразу потому Кудлай почала запис нового альбому «Казковий полон». В 1997 році Аллі Кудлай присвоєне звання Народної артистки України. В 2004 році лейбл NAC випустив її альбом «Спасибо за любовь».
Читать далее