Фантом-2
ИСПОЛНИТЕЛЬ

Фантом-2

Биография

Фантом-2 — український музичний гурт з Івано-Франківська, який виник у 1996 році. Напрям музики — євроденс. Гурт складався з Романа Матіяша і Ольги Гречко. Роман був у минулому учасником гурту «Турбо-Техно-Саунд». Вони стрімко увійшли в український шоу-бізнес і завоювали велику аудиторію людей. У жовтні 1996 року гурт «Фантом-2» випустив свій перший альбом «Зоряні війни». Згодом він був розтиражований компанією NAC. У 1997 році вийшов другий альбом — «Без контролю». Кліп на пісню «Двоє» неодноразово перемагав у хіт-параді «Територія А» та інших хіт-парадах.

Франківський гурт «Фантом-2» виник у 1996-му, і пишався своїм стилем «аля» євроденс. Їх було двоє Роман Матіяш та Ольга Гречко. Пара стрімко видерлась на олімп українського шоу-бізнесу. Згодом закохані розійшлися, гурт розпався. У середині 90-тих вони збирали стадіони, давали по 30 концертів на місяць та виступали на одній сцені з Діджеєм Бобо та групою Бед Бойз Блу. Тепер робочий день Романа Матіаша зазвичай починається о сьомій ранку. Останні 10 років – його службові обов’язки тренувати клієнтів у спортивному клубі.

«В моєму житті тепер відсутня творчість як така. Я тепер не можу сказати, що я творча людина», - стверджує він.

Вони починали – 93-го року. Роман каже – натхнення їх тоді не полишало, пісні – писалися самі. Випустили два альбоми і потрапили до п’ятірки найкращих українських музичних проектів 95-го. «Фантом-2» проіснував лише два роки і зник, немов розчинився у повітрі. Ольга Гречко, партнерка по сцені та кохана Матіяша, поїхала з України та вже кілька років живе у Росії. Про неї він не хоче навіть згадувати.

Наразі Роман має родину і йому не подобається, коли його впізнають – каже, набридла зайва увага. Хоча Роман і досі мріє заспівати написані пісні, які публіка ще не чула. Але повертатися у шоу-бізнес – не прагне.

Zaycev.net ведет переговоры с правообладателем.

В ближайшее время треки этого исполнителя могут появиться на площадке.