Zоряна

Zоряна

  Електро-поп-рок — таке звучання в групи «Zоряна». Пісні та музику пише сама фронтгьорл цієї команди, а їхні треки можна послухати у розділі «СЛУХАЙ» Дівчина-енерджайзер, позитивна та енергійна, вибух драйву на сцені — так пишуть про Zоряну в ЗМІ і так само про неї говорять люди, які її знають. Назвати групу іменем солістки вирішили інші учасники команди на одній з репетицій. А Zоряна — це справжнє ім’я дівчини.

  Незвичні та цікаві факти про Zоряну

  Має 10 ступінь з Айкідо Йосінкан
  Стала ведучою розважального шоу «АщоЯкщо», де змінює зіркам професії.
  Час від часу любить не лише виступати з групою, але й проводити вечірки, конкурси, презентації
  Підкорила найвищу гору в Україні — Говерлу, йшла, а потім долазила, як могла, все ж таки сила волі в цій дівчині присутня. ;)
  Співає французькою
  Два роки катається на сноуборді, а років п’ять була віддана фанатка лижного спорту
  Слухає в плеєрі «Coldplay», «Muse», «Океан Ельзи», «Lama», «Metro station», Бумбокc
  Любить відриватися на ді-джейських паті
  Зависає час від часу в неті, так що маєш шанс з Zоряною попереписуватись на офіційному сайті, та у Вконтакті
  Попробувала себе в якості моделі на показі в Назара Хіцяка, задля цього уклала з модельєром парі: якщо дівчина вийде на підборах, значить Назар повинен прийти в кедах. Парі відбулось, народ був здивований та зацінив зовнішній вигляд обидвох. Дивись відеосюжет
  Має чотирилапу подругу Соню, породи лабрадор :), яку вигулює, вчить всім командам та намагається вчасно нагодувати, а то…капець Zоряні. :)
  Народилася в День прапора, 23 серпня, та всі друзі вперто вітають в День незалежності України — 24-го серпня
  побувала в пустелі Сахара, побачила справжній міраж, два дні гуляла вулицями Нью-Йорка, об’їлася гамбургерами, в Чорногорії ловила крабів, а у Відні попробувала найсмачнішу каву в світі «Моцарт» Всі фотозвіти дивись тут.
  Друг Zоряни, Ростик, «присадив» дівчину на дизайн та архітектуру, так вона там і застрягла. Тепер постійно носиться з ідеями зробити дизайн поп-арт кафе або квартири, любить коли мінімум меблів, багато простору, світла і без пафосу.
  Попробувала свої сили в написанні статті про Львів і як результат, в київському журналі «FORUM» вийшла стаття про це місто, автором якої стала Zоряна

  Доступно прослушивание он-лайн без возможности скачивания книги на Ваше устройство