Illaria

Illaria

    ILLАRІА – самобутній музичний проект, що випромінює драйвом первинно чистого еросу у спектрі новітньої поп-культури.
    Архітектором ідеї є дівчина, що має яскраво-руде волосся, грецьке коріння та навички спілкування мовою квітів. Джерелом натхнення визнає палаюче сонце, умовою існування – вогняну стихію. В пошуках животворчого світила дивачка блукає небезпечно крутими сходами, адже відчуває тяжіння виключно до його енергій. Здатність бачити справжнє обличчя надземного тіла навчило її переховувати його імена в своєму – Ілларіа.
    Етно-проект ILLАRІА почав існування 2006 року із записом треку «Вільна». Рік по тому, 13 грудня відбулася презентація дебютного промо-диску «Рано». Артова суміш різнохарактерних за стилістикою та саундом творів стала спробою віддзеркалити автентичні глибини сучасної екзистенції. Сповідальна відвертість вокальної пластики, що перетинає межі містичного поєдналась в естетиці специфічного етно-попу. Всупереч мейнстрімовим канонам, пісні одразу потрапили до ротації на багатьох FM-станціях.
    Наприкінці 2008-го, однойменний авторський проект Ілларії, що досі існував лише у сольному форматі, нарешті почав перетворюватися на живу команду. Наразі ILLАRІА об’єднує п’ятьох молодих та досвідчених музикантів. Колектив успішно концертує та накопичує матеріал до нової платівки.

    Доступно прослушивание он-лайн без возможности скачивания книги на Ваше устройство