Ерика

Ерика

  Еріка (Кочетова Анастасія Олександрівна; 13 квітня 1989, Червоноград Львівська область) — випускниця «Фабрики зірок-3» і «Фабрики. Суперфінал ». Переможниця Американського Шансу, лауреат міжнародного конкурсу «Пісні моря». Отримала визнання у таких світових метрів, як Брайан МакНайт, Стіві Уандер
  Свій псевдонім «Еріка» Настя пояснює так: «Псевдонім Еріка вибрала тому, що це ім’я мені дуже подобається. Воно мені близьке.» Ім’я Еріка перекладається як «лідер»[Джерело?].
  [ред.]Біографія

  Настя народилася в місті Червоноград, Львівської області 13 квітня 1989 р. Літні канікули Настя часто проводила у Челябинську, там жили бабуся і дідусь. З дитинства маленька Еріка захоплювалась музикою, мріяла стати співачкою, як і всі мала кумирів: Jennifer Holiday, Eva Cassidy, Robin Thicke. З малу почала професійно займатися вокалом, розвиваючи здібності у дитячий студіі «Реверанс». На сцені з 7 років, є переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Брала участь у фестивалі «Різдвяні канікули» у Львові, де стала лауреатом конкурсу. У віці 14 роцків у конкурсі «Червона рута - 2003», співаючи пісню «Три зорі» Н. Кочетова отримує перемогу. Здобуває освіту у ЛНУ ім. Івана Франка, факультет іноземних мов (англ. мова та література), спеціальність - перекладач англійської. Працювала офіс-менеджером та викладачем вокалу. Також досвід роботи - торгівля.
  [ред.]Кар’єра

  У віці 17 років брала участь у проекті «Американський шанс»(США, шт. Каліфорнія, Лос-Анджелес) та виграла у ньому (стала однією з учасниць гурту «Glam», який було закрито через брак коштів). Того ж самого року Настя без успіху спробувала сили у проекті «Фабрика зірок». Після цього, Настя вчилася в університеті та паралельно працювала викладачем вокалу. Через декілька років Еріка потрапила до проекту «Фабрика зірок 3», де дівчина взяла собі псевдонім Еріка. Також на проекті «Фабрика. Суперфінал» Еріка посіла 2 місце. Влітку 2010 р. виступала на фестивалі «Пісні моря» від України. Отримала приз глядацьких симпатій. У листопаді 2010 року записала пісню «Не тормози» та зняла на на неї кліп. За версією журналу «Viva» увійшла в 25 найгарніших жінок України (2010 рік)[Джерело?]. Зараз є артисткою продюсерського центру UMMG, продюсується гендиректором «Русского радио в Украине» Сергієм Кузіним.
  [ред.]Фабрика зірок 3

  У 2009 році стала учасницею популярного проекту Фабрика зірок-3. Вже на першому концерті, журі вирішило що Еріка не дотягує до інших, але у друзів-фабрикантів була інша думка, тому Еріка залишилася у проекті і з успіхом дійшла до фіналу, де виборола 6 місце. Під час проекту створився дует «St.ereo», у складі Еріки та Стаса Шурінса.
  [ред.]Фабрика. Суперфінал

  У березні 2010 року за результатом інтернет-голосування стала учасницею шоу «Фабрика. Суперфінал». У фіналі брали участь кращі учасники усіх трьох Фабрик. Настя стала фіналісткою проекта разом з Олексієм Матіасом та Дмитром Каднаєм, тим самим залишивши позаду переможців минулих проектів. На фінальному концерті були оголошені результати глядацького голосування, за якими Еріка посіла 2-ге місце. На «Суперфіналі» Еріка розійшлася зі Стасом Шурінсом, і їх дует розпався. Зараз Настя і Стас у дружніх відносинах.
  [ред.]Творчість

  Пісни:
  2009 — «Нема образ»
  2009 — «Не вместе»
  2010 - «Девушка моей мечты»
  2010 — «Не тормози»
  Кліп:
  2010 — «Не тормози»
  [ред.]Посилання

  Дані на сторінці «Фабрики зірок-3»
  «Фабрикантка» Еріка: Мені не вистачає людей, з якими можна говорити українською (Україна Молода, 19.03.2010)
  https://vkontakte.ru/club12248605
  https://www.erica.net.ua/