Крик Душi

Крик Душi

  Гурт народився у далекому 1987 році :) Саме у ньому майже кожен учасник гурту зробив свій перший КРИК!!! Потім з’явився Вася Петренко - найменьший крикун, але з великим умінням бас-гітариста. Як наслідок, 19 років потому, завдяки волі великого і всемогущого Бога вони згуртувались!

  Офіційним днем народження гурту, у даному складі, вважають 10 березня 2007 року. До цього цасу мали місце спроби зібратись, але після кількох концертів гурт залишили вокаліст і барабанщик. Усі думали, що це кінець і хотіли поставити на цьому жирну крапку. Але для Бога нема нічого неможливого, відгукнувшись на молитви, він подарував гурту нового барабанщика та вокаліста. На цьому перешкоди не закінчились: 3 березня гурт залишив бас-гітарист і його міце зайняв вищезгаданий крикун Вася Петренко.


  За короткий час існування гурт дав більше аніж 30 різних концертів у різних містах України, на таких виступах як: «ROCK-FUSE» (Шепетівка), «Крок в перед» (Рівне), «Де Тонація» (Костопіль), «Брудна музика за чисте місто» (Рівне), «оТм» (Біла церква), «Ап-фест» (Луцьк, велика сцена), «Шепіт Року» (Шепетівка), «Тотал Армагедон» (Крим), «Цегла-фест» (Рівне), «Light CONCERЕТ»… и т. д…
  На даний момент «Крик Душі» починає активно розвивати свою творчу діяльність та готує нові, ще більш драйвові пісні!

  Склад гурту:
  -Ваня lee Лук’янчук - вокал;
  -Вася Петренко - Бас-гітара;
  -Костя Кавилін - Гітара, бек-вокал ;
  -Святослав - Барабани.

  Веб-сайт:
  https://godcore.org.ua/ru/band/kryk_dushi