Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Регистрация

Щастя

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Щасти в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Щастя.
Подписаться
Поделиться
Група «Щастя» була утворена у вересні 1999 року на базі колективу, що мав назву Blabba.

Blabba існувала на той час уже 6 років, і грала альтернативну музику, у якій відчувався вплив таких формацій, як Pixies, Sonic Youth, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Wedding Present, Birthday Party, Joy Division та ін. До складу гурту входили: Остроушко Дмитро - гітара, спів; Остроушко Володимир - гітара; Рябокінь Стас - бас; Єрмолович Олександр - ударні. Матеріал групи був англо-франкомовним, а згодом з’явилися й пісні українською. Саме український матеріал і послужив ґрунтом для зміни назви, при тому, що зміни у стилі групи були незначними.

В цей час до колективу приєднується новий барабанщик Єграшкін Андрій на заміну Олександра Єрмоловича. Вже у жовтні 1999 року «Щастя» приступає до запису демо-матеріалу у студії, а наприкінці місяця вперше показується на публіці у новому складі та під новою назвою у київському клубі «Кіноклуб», де музиканти виступають разом зі своїми друзями «Vinipuz Mob». З того часу формація взяла участь у багатьох фестивалях, таких як «Нівроку» (Тернопіль), «Рок-Екзистенція» (Київ), «Рок-Візок» (Черкаси), «Рок-Точка» (Донецьк) тощо. Пісні «Щастя» з’явились на CD-збірках, таких як «Рок-Екзистенція 2000» (JRC), «Крути, концерт для янголів» (JRC), «Рок-Точка» (Volia Music), «Роковище» (Atlantic), «Учитесь плавать, урок 5» (FEE LEE Music, Москва).

У вересні 2003 року у групі змінився барабанщик - ним став Олег Ломаковський, який раніше грав у тернопільському «Неймлесі».

15 жовтня 2004 року група презентувала свій дебютний альбом – «?Piensas ya en el amor?”. На сьогоднішній день програма групи «Щастя» складає понад одну годину, і включає близько 20 пісень українською, та кілька пісень англійською мовами.

Теперішній склад учасників: Остроушко Дмитро - гітара, спів; Остроушко Володимир - гітара; Рябокінь Стас - бас; Ломаковський Олег - барабани
Читать далее
Видео исполнителя Щастя
Источник: YouTube.com
Рекомендуемые треки
Куда пропали треки?