ZAYCEV.NET
ГлавнаяИсполнителиДруга ріка feat. Mor Ve Otesi
Друга ріка feat. Mor Ve Otesi

Друга ріка feat. Mor Ve Otesi

  Оф.сайт | VK.com | Facebook | YouTube | Twitter

  Гурт заснував Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський 1995 року в м. Житомир, Україна. Перші репетиції гурту, який отримав назву «Second River», проходили в приміщенні Житомирського педадогічного інституту, де й відбувся їх перший виступ. У 1998 році, під час підготовки до фестивалю «Червона рута—1999» назву було змінено на «Друга Ріка».

  Значною подією для гурту стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» в 1999 році, де гурт посів перше місце серед більш ніж 100 претендентів.

  Вже восени 2000-го року «Друга Ріка» записує та видає дебютний альбом «Я є». Треки до якого отримали відео підтримку та швидко стали популярними.

  В жовтні 2000 року гурт стає відкриттям фестивалю «Просто Рок».

  У травні 2001 — номінант в категорії «Відкриття Року» найпрестижнішої української премії «Золота Жар-Птиця».

  В березні 2003 року гурт підписує контракт з провідним українським лейблом «Lavina Music» та видає альбом «Два». В цей же час до гурту приєднався клавішник Сергій (Шура) Гера.

  Виступ на російсько-українському фестивалі «Рупор» в 2003 році було названо критиками одним із кращих за всю історію фестивалю, завдяки чому пісні гурту потрапляють до російського ефіру.

  26 квітня 2005 року компанія «Lavina Music» видає третій альбом «ДР» під назвою «Рекорди», котрий стає «золотим». Сингл «Так мало тут тебе» 32 тиждні протримався в українських хіт-парадах.

  В листопаді 2006-го року виходить новий сингл «Денніч», котрий за короткій проміжок часу стає кращою українською піснею.

  В грудні 2006 року, до свого творчого 10-річчя, відбувається реліз альбому із 13 кращих пісень за всю історію гурту з головним треком «Денніч».

  Гурт «Друга Ріка» неодноразово брав участь у головному українському фестивалі «Таврійські ігри». Пісні гурту тричі ставали «Піснею року» на одноіменному теле-фестивалі. «ДР» представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Гданськ 2004 (Польща) та «Слов’янський базар» 2005 (Білорусь).

  23 вересня 2007 року відбулась всеукраїнська радіо-прем’єра нової пісні «Кінець світу» — це перший сингл до наступного, 4-го студійного альбому.

  Навесні 2007-го ДР засіла у студії, щоб цього разу відійти від традиції випускати альбоми кожні два роки. Але робота просувалася не так легко, як того б хотілося, тому музиканти змушені були перенести реліз на осінь. Але й цьому не судилося трапитись. Валерій Харчишин несподівано потрапляє у жахливу ДТП, що на довгий час прикувала його до ліжка.

  Єдине, що встигли «ДР» напередодні аварії та виходу нового альбому, так це запустити в простір новий хіт з назвою «Кінець світу», що одразу, вперше в історії гурту, потрапив на першу сходинку національного радіочарту.

  Знову ж таки навесні, але вже 2008-го, ДР повернулися з новим альбомом із новою «Модою», тексти якого зазнали змін, викликаних особливим станом вокаліста.

  Мода насичена життям і жагою до нього. Туди увійшли деякі треки, які відлежувалися близько 5-ти років у скрині гітариста Олександра Барановського, але чомусь, після тієї трагічної події, набули нового змісту, наче були спеціально для цього створені.

  Не спекулюючи на цій події, ДР видають невластиву собі комічну, самоіронічну «Фурію», яка на концертах призводить до шаленства не лише публіки, але й учасників гурту.

  На наступну пісню «Пропоную Мир» було змонтоване концертне відео, яке намагається відтворити справжній драйв живих виступів і те, що відбувається на концертах «ДР», те, що неможливо передати жодним сюжетом і те, для чого ДР вийшла на сцену.

  Восени 2008-го Друга Ріка і Токіо сколихнули дещо байдужий та інертний стан суспільства, підірвавши його і звернувши увагу людей на найважливіше своїм спільним доробком «Догоним! Доженемо!». Той, хто долучився до спільної роботи над документальним кліпом, і хто був присутній під час своєрідного флеш-мобу, що став одночасно презентацією і прем’єрою пісні, той має про що розповісти.

  У жовтні 2010 року Друга Ріка записала пісню «Ти зі мною? Я здаюсь!», яка стала одним із головних хітів українського радіоефіру. Пісня «Ти зі мною? Я здаюсь!» є першим синглом майбутнього альбому Другої Ріки, над яким зараз працюють учасники гурту. За словами гітариста гурту Олександра Барановського, пісня була «народжена» учасниками Другої Ріки на одній із репетицій і є музичним закликом до вірності в любові. У грудні 2010 року було знято кліп на пісню «Ти зі мною? Я здаюсь!», режисером якого став відомий український кліпмейкер та учасник гурту Друга Ріка Віктор Скуратовський. Зйомки кліпу велися в Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України, природа якого стала безпосереднім учасником створення кліпу.

  30 квітня 2011 року відбулась всеукраїнська прем’єра пісні «Незнайомка», яка впевнено стала справжнім хітом сезону. Зйомки кліпу проходили в Каліфорнії. Після повернення групи в Україну в пресі з’явилась інформація про розпад гурту, яку невдовзі заперечили учасники гурту. «Друга ріка» продовжила концертну діяльність, було знято відеокліпи на пісні «Пробач» та «Світ на різних берегах». А в кінці 2012 року видано новий альбом гурту під назвою «Metanoia. Part 1».

  Учасники:
  Валерій Харчишин - вокал, труба
  Віктор Скуратовський - бас-гітара
  Олександр Барановський - гітара
  Сергій Гера (Шура) - клавішні
  Олексій Дорошенко - ударні
  Сергій Беліченко- гітара

  www.drugarika.com

  Доступно прослушивание он-лайн без возможности скачивания книги на Ваше устройство