Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Era Istrefi – Bonbon

Era Istrefi
На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно слушать онлайн песню «Bonbon» (Era Istrefi) в формате mp3.

исполнитель Era Istrefi

правообладатель Ultra Records, LLC

длительность 00:30

размер 6.36 MB

битрейт 320 kbps

загружено Sony Music Entertainment

Bonbon
00:30
Un jom Era Un jom Era edhe koha jeme o tu ardhë Nëse jo ti E du un vetën Skom nevoje per ty hejo Edhe vet un e thejo Sun m'rrxon jom knejo Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, bet u wanna taste it Bon bon, bet u wanna taste it E di qe ti don don, don Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, bet u wanna taste it Bon bon, bet u wanna taste it E di qe ti don don, don Hajde merëm ikim Nese e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim Nese e don qiken King je deri ta qes piken Sunday night I put a light In my blunt right S'nihëm mo s'm vyn kurgjo Kur t'm vyn sje mo Mke përdor Futja futja hajt Gonna be alright Bounce edhe rrite rrite basin yo Cause my time has come, rrite basin Po dojn me bo si na Se na high jenna, nigga , high dhe mellow Uu qa kom pas spe masim Uu ti ma ke thy pasin Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz E skenoj kejt qa kom nër blluz Hajde merëm ikim Nese e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim Nese e don qiken King je deri ta qes piken Honey veq ni sen para sy ta kishë T'kom tregu qe me mu kur e prishë e prishë Plot mund'si jo ma anej Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej
Текст песни полностью

Другие треки этого исполнителя

Сборники