ГлавнаяИсполнителиВіч На Віч
Віч На Віч
ИСПОЛНИТЕЛЬ

Віч На Віч

Биография

У далекому 2001 році, 29 серпня четверо друзів взяли в руки інструменти і почали робити свій внесок в розвиток дніпропетровської рок-сцени. Ніхто не думав і не сподівався, що з цього вийде щось путнє. Та час все показав.
Назву гурт обрав чомусь вельми сонячну – SunRoad. Як-то кажуть, як кораблик назвати так він і попливе. І понеслася доля гурту по сонячним дорогам. Спочатку то були лише маленькі виступи у маленьких клубах великого міста Дніпропетровська. Та, нажаль, далі міста та малих клубів справа не йшла. Тож наш човник змінив назву на Sunrise. А що: молоді, перспективні, щойно народились, але мають вже досить амбіцій, щоб перевернути світ. Або хоча б українську сцену поставити на вуха. Та зі зміною назви становище не значно поліпшилось. Човник загубився в морі буденності, нікому не запам’ятовуючись та не маючи особливих успіхів.
Але бог любить трійцю. Хлопці змінили назву втретє. Від сонячної теми вирішили відійти, а придумати щось більш земне і просте. «Люди! Ми ж спілкуємось з публікою віч-на-віч! Чому наші назви такі далекі?» «Що ти щойно сказав? Віч-на-Віч?»
Відтоді гурт змінився. Змінився кардинально. Зробив простішим свій стиль, аби тішити більше вух. Та і тут чогось не вистачало. Досвіду. І от нарешті в 2007 році хлопці розцвіли як колектив, і про гурт заговорили по всій Україні. Група стала частими гостями на різноманітних фестивалях, серед яких:
Фестиваль «ZАПОРІГ-2008» (Запоріжжя);
Фестиваль «Рок У Твоєму Місті»(Київ);
Фестиваль «ФАМИЧ» (Мелітополь);
Фестиваль «ROCK VI in Kino-project club» (Мелітополь);
Відбір на фестиваль «Таврійскі ігри»;
Фестиваль «Прем’ера віку» (Херсон);
Фестиваль «SUMMER MUSIC FEST» (Дніпропетровськ);
Фестиваль року в Кирилловці;
Фестиваль «ROCK V» (Мелітополь).
На Віч-на-Віч поклали око організатори по-справжньому зіркових артистів, таких, як Руслана і СКАЙ, та запрошували колектив зіграти зі своїми підопічними на одній сцені.
У вирі цих виступів гурт непомітно для оточуючих став тріо, яким є й досі. Наразі це тріо має такий вигляд:
Вокал, гітара…Сергій Климентьєв
Вокал, бас-гітара…Андрій Порадовський
Барабани…Олександр Мартиненко
Клавиши…Роман Шевцов
Зараз Віч-на-Віч сидять віч-на-віч з звукорежисером у студії звукозапису і готують до випуску свій третій альбом, і невдовзі численна армія шанувальників напевно зможе потримати його в руках і послухати в навушниках.

Zaycev.net ведет переговоры с правообладателем.

В ближайшее время треки этого исполнителя могут появиться на площадке.