Мурени
ИСПОЛНИТЕЛЬ

Мурени

Биография

Гурт Мурени існує з 98-го року. Хлопці самостійно створили команду та 7 років експериментували з музичними стилями і напрямками, здобувши безцінний досвід виступів на різноманітних майданчиках. На рахунку музикантів участь у декількох українських фестивалях, серед яких: «Гніздо», «Чайка», «Своя Музика» та «Берег». 2005-го року під час виступу на фестивалі Гніздо у місті Біла Церква, Віталій Титаренко, продюсер гурту запропонував опікуватися цим проектом Віталію Климову, відомому співпрацею з гуртами Табула Раса, Океан Ельзи та співачкою Альоною Вінницькою. З того часу гурт отримав двох продюсерів. Почалася активна робота. Музиканти взялися за накопичення матеріалу для дебютного диска.
Першим результатом творчої роботи у студії став радіосингл Мурен - пісня за назвою «Схожа На Осінь», саундпродюсером якої став Віталій Телезін (Океан Ельзи, Друга Ріка, Лама, Братья Гримм). Композиція активно з’являлася в ефірі радіостанцій, саме до неї Мурени відзняли відео кліп. Незвичну для поп-року історію та стилістику відео створив один з провідних українських кліпмейкерів - Семен Горов разом з оператором Олексієм Степановим (саме їм належить авторство відеокліпу до пілотного хіта гурту Океан Ельзи - «Там, Де Нас Нема»). Саме трек «Схожа на осінь приніс Муренам перший професійний feedback – перемогу у конкурсі «Своя Музика».
Наступником «Схожої на осінь» став «Трек 22», який розставив усі крапки над і у питаннях ідентифікації Мурен. Відео до пісні «Трек 22» відзняв Стеколенко-молодший (Ігор). Ідея використати прийом зйомок одним планом (не зупиняючи камеру) належить Віталію Климову. Під час роботи над роликом Ігор Стеколенко запропонував ускладнити процес, і перетворив цікавий хід на цілісну філософію. Локацією зйомок був обраний «Український дім». Концептуальність стала головним аспектом кліпу…
«Наразі існує небагато ідейних відео, більшість - просто створюють настрій. «Трек 22» невипадково знімався одним планом - це втілення нескінченності. Мені здається, відео ідейно вдало ілюструє пісню» (Ваня, лідер гурту «Мурени»)
Специфіка зйомок відео «Трек 22» полягала в тому, що на знімальному майданчику усе мало працювати точно - кожен з акторів, музикантів, постановників, освітлювачів, техніків мав з’явитися у потрібний момент у потрібному місці. Неабияку винахідливість виявив і оператор Ярослав Пілунський, створивши комп’ютерну структуру кліпу.
Одразу після зйомок «Мурени» продовжили студійні сесії з Віталієм Телезіним у його студії «211». Останнім на сьогодні творінням команди є пісня «Забути», записана за участю симфонічного оркестру Київської філармонії. Диригентом та автором оркестрових партій став клавішник гурту Океан Ельзи, Мілош Єліч. Третій кліп Мурен, знятий Віктором Прідуваловим (Океан Ельзи, Город 312, Аліса, Акваріум Калинов Мост, Іванушкі international, Корні, Фабрика, Куба, БумБокс, Ночные Снайперы) до синглу «Забути» є справжнім відеопазлом. Лісова love story відтворена на плазмових екранах стала декорацією другого знімального дня у студії імені О. Довженка. В кліпі з’явилися всі учасники запису цього треку – п’ятірка Мурен та симфонічний оркестр Київської філармонії у повному складі.
«Це неймовірно. Відмінний кліп. Чесно кажучи, я був впевнений у Вікторі Прідувалові.»
Ваня, вокаліст.
Дебютний альбом Мурен за назвою «Схожа на осінь» міститиме 12 треків та 2 бонуси. Серед композицій, що потраплять до диска є вже відомі слухачам «Схожа на осінь», «Трек 22» і останній радіосингл «Забути». Реліз запланований на вересень 2007-го.
Склад гурту:
Іван Дригало – вокал
Анатолій Махинько – гітара
Андрій Козоріз – клавішні
Михайло Слєсаренко – барабани
Олег Тарасенко - бас

Продюсери:
Віталій Климов
Віталій Титаренко
Іван Дригало («Ванич»), вокаліст та автор всіх пісень групи
20 травня 1983-го року в білоцерківському пологовому будинку з’явився майбутній лідер гурту Мурени. Ще в 12 років зібрав навколо себе творчих однодумців, з якими і заварив свою першу «кашу» на кшталт популярних тоді «Кар-мен», «На-на». Пісні писалися власноруч, запозиченими були лише манери. Перший справжній гурт створив у школі з рідним братом Олексієм та клавішником Андрієм, котрий і досі у складі Мурен. За рік пройшов швидку програму в музичній школі за класом бас-гітари. Пізніше здобув вищу освіту – економіст-фінансист (Білоцерківський державний аграрний університет). В групу «Мурени» не прийшов, бо вона прийшла до нього.
Анатолій Махинько («Тулян», «Махиндрос»), гітарист, бек-вокаліст
Дата народження - 30 січня 1984 року. Перелабавши в багатьох білоцерківських накручених гуртах, Тулян взяв курс на досягнення давно поставленої мети – стати профмузом. Тому і вступив до ПТУ №9 на електрика. Потім армія, дідівщина і т.д. Повернувся «пациком» з козацьким чубом і для досягнення мети запропонував свою кандидатуру вже існуючому гурту, в якому і залишився.
Андрій Козоріз («Дрон»), клавішник, бек-вокаліст
Дата народження - 13 лютого 1983 року. Відмінник, піонер, спортсмен. 7 років у музичній школі почали відображатися у реальність ще у першій створеній команді Івана Дригало та його брата. Пройшов з групою і Крим, і Рим, і мідні трамбони. З незрозумілих для всіх причин він вступає до аграрного на ветеринара. Паралельно з музичною творчістю у гурті лікує наших менших друзів.
Слісаренко Михайло («Мішок»), барабанщик
Дата народження - 16 серпня 1985 року. Людина-машина. Важко зрозуміти де у такого флегматичного парубка береться стільки енергії і сили. Втікши зі школи після 9-ого класу, вступив до ПТУ №15 на електрика-монтажника. Потрапив до гурту дякуючи своїй наполегливості. Два рази його було виключено, але такої позитивної наглості ще не бачив світ. З третьої спроби він таки посів місце в «Муренах», до речі, пізніше став одним з найкращих ударників міста. Духовна семінарія додала духовності. Паралельно працює на 5-ти роботах.
Тарасенко Олег («клікуха» ще не прижилася), бас-гітарист, бек-вокаліст
Дата народження – 11 липня 1985 року. наймолодший учасник Мурен. Одного разу, коли в команді відбувалися зміни, і стояло питання про пошук бас-гітариста, він зайшов до студії, з перегаром, почав щось «мазати» по струнах… було незрозуміло - чи він взагалі колись тримав гітару у руках! Проте ситуація змінилася… наступного дня (з’ясувалося, що грати він таки вміє). Був виключений з білоцерківського аграрного університету, втім одразу ж вступив до університету «Україна» на спеціальність інженер-електротехнік.

Zaycev.net ведет переговоры с правообладателем.

В ближайшее время треки этого исполнителя могут появиться на площадке.