ГлавнаяИсполнителиТранс-Формер
Транс-Формер
ИСПОЛНИТЕЛЬ

Транс-Формер

Биография

Погодьтесь, формула дріжджового музичного успіху має дві константи – гурт приглядається оку якомусь лейблу чи продюсеру, або гурт сам вирушає на пошуки того, кому повинен приглядітись. З «Транс-формером» вийшло по-іншому: альбом «Стигла вишня» – це результат шестирічної праці, який поглинув у себе пісні з двох самвидавів гурту – «Осінь» та «Фаза луны». Шість років – це досить великий проміжок часу, за який гурт наважився заспівати українською, та добряче поексперементувати в музиці.
Гурт «Транс - формер» було створено у 1997 році лідером гітаристом Бікеєвим Романом у місті Полтава. Через декілька місяців після початку репетицій гурт дав свій перший сольний концерт у місті, який відбувся 18 квітня 1998 року в актовому залі Аграрного коледжу управління та права. Мріялось про записи на студії та великі концерти. Навесні 2000 року хлопці записали свою першу роботу на студії Сергія Єгорова. Пісня мала назву „Осінь”. Цей твір так сподобався музикантам, що вони дали назву „Осінь” своєму першому альбому, який побачив світ 8 жовтня 2001 року та включав до себе вісім пісень українською мовою. Презентація пройшла гучно та вдало в одному з полтавських клубів.
Навесні 2002 року музиканти починають писати свій другий альбом на тій самій студії, і вже восени 2004 року він був виданий у широкі маси та мав назву «Фаза луни». Він вміщував в себе також вісім ,але вже російськомовних пісень. Альбом відрізнявся від попереднього звучанням та якістю запису. Було видно, що хлопці не стоять на місці.
15 травня 2006 року хлопці підписують контракт з рекординговою компанією Атлантик в м. Києві про випуск повноцінного диску під назвою «Стигла вишня». До нього увійшло чотири зовсім нові пісні, включаючи «Лід», та декілька старих пісень із збірки «Фаза луни» та «Осінь». Взагалі диск більше нагадує добірку найкращих хітів гурту за останні п’ять років. На пісню «Стигла вишня» було відзнято відеоролик.
За підтримки Юлії та Дмитра Божко, команди КВК та відео оператора Максима навесні 2007р. проходить знімання відео кліпу на добре відому і визнану пісню «Змусила». Уже через декілька місяців відбулася презентація кліпу на телеканалі М-1 у ранковій передачі «Гутен морген», також телевізійні презентації відбулися у Харкові на Новому каналі, Полтаві на телеканалі Лтава, Дніпропетровську, та на каналі ТЕТ м. Київ.
“Транс-Формер” — це передусім Валерій Мельник — лідер-вокаліст і Роман Бікеєв — гітарист, які формують стиль, ідеологію і фактуру гурту, також нещодавно до колективу приєдналися декілька відомих в Україні музикантів : Олександр Рудь - бас , Олег Павленко – соло гітара та Юрій Зірка – ударні.
Перше, що приваблює в них, — це щира (без рюмсання) чоловіча лірика, природна українська мелодійність, могутній драйв, пульсація думки і ритму. Формально їхню музику можна визначити як рок-мейнстрім, шлях, до якого вони прийшли, почавши з грання кавер-версій знаменитих пісень. Тепер їхня музика є самодостатньою. Пісні “Стигла вишня”, “Вітер”, “Змусила” та “Зацвіла в долині” прикрашають плей-лист багатьох радіостанцій. До речі, пісня “Зацвіла в долині” увійшла до CD-збірки “Кобзар Forever!”, виданої після проведення фестивалю в Каневі, присвяченому Дню перепоховання тіла Великого Кобзаря. На рахунку “Транс-Формера” кілька потужних виступів на фестивалі “Мазепа-Фест”, виступ на міжнародному фестивалі Слав’янського року ,який проходив у Братиславі , участь у концерті на Трухановому острові м. Київ, виступ на майдані Незалежності м. Київ в акції «Не продавайся» , участь у Всеукраїнських фестивалях «Тарас Бульба» , «Рок-Юг», « Слов’янський Рок(м.Київ)», «Чистая планета», «Млечний путь» кілька вдалих сольних концертів та безліч “збірних солянок”, де їх неодмінно помічають і відзначають. Участь в збірках «Я люблю Карпати», «Раскрутка», «Кобзар фореве», «Євшанзілля», «Євшанзілля-2», «День Незалежності з Махно», «Второе дыхание », «Мазепа фест 2004», «Мазепа фест 2005», «Мазепа фест 2006», «Слов’янский рок», поруч з ВВ, Тартак, ТНМК, Россава, Плач Єремії, Кузьма Скрябін, Брати Гадюкіни, Вася Клаб, Мертвий півень, Моторролла ,Гайдамаки, Кому Вниз, Перкалаба,Абздольц .
Підписаний договір з ФДР-радіоцентром в якому запланований вихід нового альбому під робочою назвою «Буде дощ» на кінець листопада 2008 року.

Але все тільки ПОЧИНАЄТЬСЯ !!!

Zaycev.net ведет переговоры с правообладателем.

В ближайшее время треки этого исполнителя могут появиться на площадке.