ГлавнаяИсполнителиХвилю Тримай
Хвилю Тримай
ИСПОЛНИТЕЛЬ

Хвилю Тримай

Биография

Перші витоки гурту були розпочаті зі співпраці двох друзів-музикантів Леоніда Лабія («Льови») та Петра Квича («Хоттаба»), які грали разом з 1984 року в череді шкільних хардових команд. Остання - «Салон металла» навіть мала восени 1989-го єдиний платний концерт. Тоді з ними грали гітарист Олександр Яськін і барабанщик Володимир Калин. Після тривалої перерви на службу в війську, гурт «Анейрос» зложився на початку 1992-го, коли до Лабія і Хоттаба приєдналися барабанщик Вадим «Башка» Куций та співак Олександр Глушко. Успіх на фестивалі «Зірки Прикарпаття» надихнув хеві-блюзового «Анейроса» - на «Червоній руті-93» в Донецьку гурт став дипломантом. «Анейрос» отримав запрошення на запис альбому в БЗЗ і тієї ж осені пісні «Сон» та «Безпринципність» попали в число лауреатів хіт-параду «12 мінус 2». На два роки гурт виїхав до Польщі на заробітки. Там був написаний програмний хіт «Хей-Хай Хвилю тримай», що спричинив до зміни стилевої орієнтацїї на гітарний поп, а за тим і зміни у 1996 році назви гурту на «Хвилю тримай». [1]
Здобувши перемогу на фестивалі «Перлини сезону-98», та заявивши про себе на всю країну завдяки щільній ротації на популярному на той час музичному телеканалі «БІЗ-ТВ», група в подальшому не пішла по шляху досягнення швидкого успіху будь-якою ціною. Навпаки, достатньо познайомившись з тодішніми столичними рекординговими компаніями, а також різноманітними ділками від музики, хлопці відчули, що не хочуть прийняти нав’язувані їм умови гри, а самостійно представити свою музику на той час вони були просто не готові. Тому, повернувшись у рідний Івано-Франківськ та зібравши повноцінний колектив у вигляді класичної гітарної четвірки, вони починають активно концертувати, і в перервах між виступами працюють у студії над записом свого довгоочікуваного дебютного альбому.
В цей період, крім усього іншого, на хлопців звалилось ще й ціла серія важких, а часами навіть драматичних випробувань особистого характеру, котрі, як сподіваються самі музиканти, на щастя уже минули, і справді були найважчими часами у їхньому житті.
На початку 1999 року в групі з’явився новий барабанщик Сергій Клепач. Влітку 2000-го було відзнято відеокліп на пісню «Хей! - Хай!». Наприкінці того ж року до гурту приєднася другий гітарист Сергій Леонов.
До зими 2003-го група прийшла з повністю записаним і майже зведеним альбомом, та добре зіграною і обкатаною концертною програмою.
Та найважливішою подією в житті колективу стало підписання у лютому 2004 року контракту про випуск дебютного альбому. Якщо спробувати проаналізувати стиль і загальну естетику альбому у декількох словах, то перш за все треба сказати, що музика групи є досить своєрідною і ні на кого не схожою. Вже традиційна плутанина з визначенням поп це чи рок, з виходом альбому навряд чи зникне. Самі ж музиканти ніяк себе не класифікують, хоча зауважують, що, на їхню думку, у музиці групи предостатньо і першого, і другого.

Zaycev.net ведет переговоры с правообладателем.

В ближайшее время треки этого исполнителя могут появиться на площадке.