Реклама позволяет слушать и качать музыку бесплатно.
Сайт продолжит работу через несколько секунд.

Регистрация

Рутенія

На музыкальном портале Зайцев.нет Вы можете бесплатно скачать и слушать онлайн песни Рутеніи в формате mp3. Лучшая музыкальная подборка и альбомы исполнителя Рутенія.
Подписаться
Поделиться
Автор-виконавець Анатолій Сухий почав співати на мистецько-політичних акціях об’єднання «Громада» в кінці 80-х років. В 1989 році до нього приєдналися студенти Київського університету - співак, клавішник Кость Єрофеєв, гітарист Дмитро Моторний, басист Дмитро Сеньків, скрипачка Таня Талащенко (А.Сухий і К.Єрофеєв навчалися на фізичному факультеті КДУ, Д.Моторний, Д.Сеньків і Т.Талащенко - на економічному факультеті КДУ). Новостворений бард-гурт «Рутенія» записав любительський альбом «Україна сучасна в рамках дозволеного» і став дипломантом першої «Червоної Рути» (1989).
Анатолій Сухий, лідер гурту «Рутенія» на фестивалі у м. Гуляй-Поле. 24 серпня, 2006.

Активну участь у спільних записах та виступах гурту брав ще один автор-виконавець - фізик Олександр Веремчук (формально до гурту «Рутенія» не входив). Згодом до гурту приєднався перкусіоніст Салман Салманов. Варто також згадати що статус «імпресаріо» групи певний час належав Петру Шеревері, теж одному з економістів. В ті часи фактично з «Рутенією» (Сухим) був також і письменник Олесь Ульяненко, тепер шевченківський лауреат, якому, до речі, належить часткове авторство та ідея тексту пісні «Київ то Гарлем».

На час запису альбому «Похрещені вогнем» та на другій «Червоній руті» в 1991 р. до складу Рутенії входили: Кость Єрофєєв, Анатолій Сухий, Салман Салманов, гітарист Григорій Лук’яненко та саксафоніст (флейтист, сопілкар) Володимир Смаженко.

Під час запису в студії БЗЗ альбома «Вулиці рожевого міста» у 1992 році до них приєдналися професіонали - гітарист Роман Суржа,басист Ігор Давидянц (Табула раса)та барабанщик Дмитро Підлуський - саунд «Рутенії» отримав роковий відтінок. На жаль, коли в 1995 році МО «Гарба» випустило касетку «Вулиці рожевого міста», гурту вже давно не існувало. Після тривалої перерви А.Сухий створив нову команду «Кам’яний вітер», та згодом залишив і її. В 1997 році він в новому складі відродив «Рутенію» (гітарист Валерій Косенюк, басист Владислав Возняк та барабанщик Олександр Комісаренко) і за рік записав альбом «Провінційний джаз». Далі - альбом «Десь за Дніпром гримить гроза»…
Читать далее