ZAYCEV.NET
Steadman

Steadman

  Стедман є британський інді-рок група, утворена в Гастінгсі в 1998 році. Перша назва групи було Дхарми, але вони змінили назву після того, як скасували контракт з лейблом Arista, і підписав контракт з солістом власному лейблі Саймон Стедман, в Freeloader Recordings. Перший альбом Стедман, в програв дружніх , був випущений в Великобританії в 2000 році. Стедман випустили свій другий альбом, відродити в 2003 році, який був підготовлений Alain Johannes і Наташа Шнейдер . В даний час лінійка налічує вокаліст Саймон Стедман , гітарист Джеймс ради , бас-гітарист Девід Уолтон , барабанщик Рассел поле , і клавішник Кріс Мерфі .
  Звук Стедман в явно під впливом брит-поп -групи Oasis і Radiohead . Група також у порівнянні з Richard Ashcroft Учасник групи The Verve . Хоча Стедман не бачив особливого успіху, група одержала безліч похвальних відгуків, особливо від сера Пола Маккартні , який затвердив групу в руки записку передав їм після того, як з’явився на одному з їхніх концертів в Сполученому Королівстві .
  Середина 2005 Стедман сказав: «Вкрасти цю музику!» і випустив свою музику для вільного скачування на своєму сайті під Creative Commons ліцензією.
  Сайт Стедман залишилися сплячі з 2003 по середину 2005 року. Середині 2005 року, Саймон оновлений сайт з усіма новими піснями, відео, фото, інформація, форум і багато іншого.

  Jeremih и Future на новом микстейпе Dreezy "HITGIRL"

  Jeremih и Future на новом микстейпе Dreezy "HITGIRL"
  Зайцы в курсе

  Американская рэперша и певица Dreezy презентовала свой альбом "HITGIRL" (Mixtape).


  Хип-хоп-исполнительница из Чикаго дропнула сборник микстейпов "HITGIRL", который создавала совместно с Hit-Boy. Он является главным и единственным продюсером новой работы Dreezy. Примечательно, что ранее Hit-Boy не работал с женщинами-рэперами в рамках целого проекта.


  Напомним, что в прошлом году Hit-Boy получил "Грэмми" в номинации "Лучший рэп-альбом" за работу над пластинкой Nas "King's Disease". Также он приложил руку к созданию совместного трека The Game и Канье Уэста "Eazy". 


  Кроме того, Hit-Boy был соавтором следующих композиций: Трэвис Скотт "SICKO MODE", Jay-Z и Канье Уэст "Niggas in Paris" и A$AP Rocky "1Train".  Микстейп Dreezy из 10-ти треков отмечен куплетами таких музыкальных гостей, как Future, Coi Leray, Jeremih и других.


  Hit-Boy отметил, что "нет разницы, с кем работать [мужчиной или женщиной], если человек по-настоящему горит своим делом".  Этой весной Future отметился не только работой с Dreezy. В конце марта он презентовал свой альбом "I Never Liked You", где предстал перед аудиторией в образе настоящего антигероя. Подробный обзор на девятый студийный сборник Future читайте ЗДЕСЬ.


  Обложка: кадр из клипа Dreezy - We Gon Ride ft. Gucci Mane / YouTube 

  Доступно прослушивание он-лайн без возможности скачивания книги на Ваше устройство